Новини » Регіони 27 січня, 2012, 11:35
На Рівненщині створити українсько-англійський розмовник для міліції до «Євро-2012»

За сприяння Національного університету «Острозька Академія» вийшов у світ українсько-англійський розмовник до «Євро-2012» для співробітників міліції.

Про це ЗІКу розповів начальник УМВС в Рівненській області Василь Лазутко.

Правоохоронці переконані, що розмовник допоможе здійснювати спілкування з англомовними представниками іноземних держав.

Зміст розмовника охоплює теми, пов’язані з ситуаціями, що можуть виникнути під час патрулювання: порушення правил дорожнього руху, втрати чи крадіжки речей, орієнтації на місцевості, порушення громадського порядку та надзвичайних ситуацій. Структура розмовника розроблена таким чином, щоб кожен користувач міг швидко зорієнтуватись у пошуку інформації.

Посібник складається із двох частин: українсько-англійської та англо-української, які, в свою чергу, поділяються на шість секцій. До кожної секції додається словничок основних термінів.

Як розповіла Тамара Лисенко з СЗГ УМВС в області, відповідно до вимог розпорядження УМВС України в Рівненській області «Про організацію вивчення працівниками міліції іноземної мови до «Євро-2012», у жовтні 2011 року заняття з англійської мови організували і для працівників обласного апарату та стройових підрозділів УМВС.

Для проведення занять в обласному центрі було залучено викладацький склад та студентів-магістрів Рівненського державного гуманітарного Університету. Для підвищення якості навчання було створено три навчальні групи із 52 працівників. Аналогічні заняття з вивчення англійської мови, з розрахунку задіяного особового складу, організовані і проводяться в міськрайвідділах області. Там слухачів значно більше – 150.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:42 :01