Новини » Відео 20 січня, 2012, 15:08
«Miss Metro 2011» стала Марія Зошій

У львівському «Метро клубі» відбувся фінал свята краси та грації «Міс Метро 2011».

Урочистості з цієї нагоди відбулися у ніч Старого Нового року. Як повідомили ЗІКу у «Метро клубі», результати конкурсу ще раз довели шанувальникам молодіжного розважального комплексу, що у конкурсах краси перемагають не лише професійні моделі, а й просто вродливі дівчата, які вміють завоювати підтримку публіки. Адже власне глядачі тут відіграють роль вимогливих суддів та вирішують, кому належатиме корона «Метро клубу».

Цьогоріч у третьому сезоні клубного конкурсу краси публіка вирішила віддати титул «Міс Метро 2011» красуні «Міс Метро Травень» Марії Зошій. Окрім головного приза – титулу «Міс Метро 2011», корони клубу та сертифікату на суму розміром у 10 тисяч гривень – Марія завоювала ще й серця віртуальних фейсбукфанів сторінки «Metro Club Lviv» і таким чином здобула ще й звання «Miss Metro Facebook», а разом з ним – іPad.

…Втім, дорога до нагороди була нелегкою, сповненою усіляких випробувань. Впродовж ночі дівчатам довелось продемонструвати свої таланти, перевтілитись, вийти на сцену у купальнику, закутатись у шарм вечірніх суконь, а у фіналі ще й відповідати на каверзні запитання арт-директора «Метро клубу» та засновника конкурсу Віолетти Літвінової…

Вирішальне голосування змусило не одного глядача зірвати голос та довго аплодувати за свою обраницю. Журі ж пильно підслуховувало децибели глядацького голосування. Відтак, згідно з гучністю аплодисментів фанів «Метро» у номінації «Miss Metro Smile» перемогла «Міс Серпень» Уляна Висоцька, «Miss Metro Talent» виспівала собі «Міс Квітень» Лілія Слабоспіцька, звання «Miss Metro Sexy» заслужила «Міс Липень» Ірина Кункевич. Найбільшу кількість віртуальних голосів отримала «Міс Травень 2011» Марія Зошій, вона ж виборола звання і корону «Міс Метро 2011». Лише декілька голосів забракло до перемоги «Міс Серпень» Олі Білик (м. Луцьк), тож вона здобула титул «Vice-miss Metro Facebook».

І на цьому сюрпризи не закінчились. Від ще одного партнера конкурсу, організаторів «Міс Львів» дві красуні – Христина Бучковська та Лілія Слабоспіцька – отримали запрошення взяти участь у однойменному конкурсі краси, що проходитиме навесні цьогоріч.

Так, у атмосфері незабутнього свята і яскравого шоу відбувся фінал конкурсу «Міс Метро 2011», в якому кожна з дівчат здобула свою власну перемогу, що стала неочікуваним позитивним поворотом долі, кроком до мрії…

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 22:11 :51