Новини » Львів 5 січня, 2012, 17:54
Автори транспортної схеми Львова до того працювали лише в країнах третього світу

Так звана «міжнародна світова компанія «Луїс Бергер», яка розробляла транспортну схему для міста Львова, здебільшого всі проекти реалізовувала у країнах третього світу і зовсім не пов’язані з громадським транспортом.

Про це сьогодні, 5 січня, на прес-конференції повідомив депутат ЛМР Юрій Кужелюк.

За його словами, ця французька консалтингова компанія, згідно з інформацією, поданою в неї на сайті, втілювала проекти у В’єтнамі, Судані, Ємені, Кувейті, Грузії, Азербайджані, Мозамбіку та інших країнах третього світу. «Але у цієї фірми немає жодного проекту в галузі міського транспорту. Це проекти – або в галузі залізничного транспорту, пов’язані з інженерними об’єктами, мостами тощо», – каже Кужелюк.

Депутат наголосив: «Фірма, не маючи спеціалізації в галузі міського транспорту, взялася за розробку транспорту в такому великому і складному місті, як Львів. Результат ми маємо і всі відчуваємо на собі. Щезли маршрути, які були необхідні. Який сенс, наприклад, було скасовувати маршрут на Голосіївське кладовище і низку інших?». Окрім того, за його словами, це наслідки того, що схему розробляли люди, які не живуть у Львові.

З його слів, ця компанія з’явилася у Львові десь у 2009 році, хоча до цього розробкою транспортної мережі у займалася «Львівська політехніка», а саме професор Мазур. «Його концепція полягала в тому, що радикальних, революційних років робити не можна, а все слід втілювати поступово. Але його «відшили» і зараз він займається проблемами транспорту у Хмельницьку. У мене закралися підозри ще, коли у 2009 році ця фірма представляла концепцію руху транспорту і родзинкою в цій схемі була трамвайна колія на Сихів через Сокільники», – пояснив Кужелюк. Він припустив, що цю фірму, яка виграла тендер, місто обрало лише через те, що вона підтримувала ідею мера міста щодо трамваю на Сихів. «Впливу на тендер ми не мали. Це рішення приймали кулуарно. Як на мене, місто погодилося на цю фірму через трамвайну лінію на Сихів», – пояснив Кужелюк.

Нагадаємо, міжнародна компанія «Луїс Бергер» розробила для Львова схему руху транспорту. На субпідряді в неї працювали фахівці з Національного університету «Львівська політехніка».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:38 :58