Новини » Львів 1 січня, 2012, 14:25
Унікальна карта-схема нової транспортної мережі Львова від ZIKу

29-30 грудня 2011 року та 2-3 січня 2012 року безкоштовну карту-схему роздаватимуть промоутери у місцях найбільшого скупчення людей (зокрема, на проспекті Свободи біля книгарні «Є» та біля пам’ятника Т. Г. Шевченку, на площі Ринок, біля ринків «Добробут», «Шувар», «Іскра», приміського вокзалу і т.д.).

Таким чином медіа-холдинг ZIK, що об’єднує телеканал та інформаційне агентство, анонсуватиме запуск однойменної газети. Вихід першого повноцінного випуску газети ZIK запланований на 12 січня 2012 року. Повноколірний тижневик формату А3 виходитиме щотижня на 24 сторінках.

Дизайнери тижневика ZIK підготували зручний посібник для львів’ян та гостей міста. У безкоштовному промо-випуску газети буде не лише текстова інформація про нові номери автобусів та вулиці, котрими пролягатимуть маршрути, а й унікальна карта-схема. Кожен маршрут позначений окремим кольором, що дозволить швидко зорієнтуватись у місті.

«Ми спеціально оформили цю карту-схему таким чином, щоб можна було легко зорієнтуватися у хитросплетіннях нових маршрутів», – каже арт-директор тижневика ZIK Олег Слюсарчук. «До того ж її можна почепити на стіну, як плакат – перші кілька місяців без цього не обійтись».

Передрук, копіювання і відтворення карти-схеми у будь-якому вигляді заборонено. Всі права застережені, 2011, ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:56 :44