Новини » Львів 29 грудня, 2011, 9:50
Самбірський художник потрапив до книги «Культурні й духовні скарбниці України»

Справжнім відкриттям для України стала творчість талановитого художника з м.Самбора Львівської області Михайла Яремківа, персональні виставки якого нещодавно з успіхом пройшли в столиці нашої держави.

Так написав міністр культури України Микола Кулиняк у передмові до довідково-бібліографічного видання «Культурні й духовні скарбниці України».

Про це сьогодні, 29 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Подарункова довідково-бібліографічна книга, яка містить понад двісті сторінок тексту й світлин з дублюванням англійською мовою, щойно побачила світ в Українському видавничому центрі «Галактика-С» м. Київ. А одна із сторінок у ній присвячена   художнику – Михайлу Яремківу. Там вміщено його портрет, розповідь про творчий шлях та надруковано понад десять репродукцій картин.

Нагадаємо, що Михайло Яремків – член Націонадьної спілки художників України, мистецтвознавець. Працює викладачем образотворчого відділення Самбірського державного педагогічного коледжу імені Івана Филипчака. Майстер пензля мав понад 40 персональних виставок картин у малих та великих містах України, зокрема, у Києві в бібліотеці імені Вернадського та за кордоном – в Австрії. Його полотна зберігаються у найкращих музеях Європи, приватних колекціях, а як ілюстрації використані у різних виданнях. Він – автор посібника з мистецтвознавства, видав книжку про минулих і сучасних художників древнього міста Самбора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 17:51 :58