Новини » Львів 12 грудня, 2011, 14:41
Дрогобицькі школярі взяли участь у міжнародному екологічному проекті в Німеччині

Шістнадцять учнів 11-х класів і двоє десятикласників Дрогобицької спеціалізованої школи №2 під керівництвом учителів німецької мови Оксани Дяків та Тетяни Капіци взяти участь у міжнародному проекті «Подальший розвиток атомної енергетики», що відбувався у землі Заарлянд (Німеччина).

Про це 12 грудня повідомляє кореспондент ЗІКу.

Зі слів Оксани Дяків, до участі у проекті були запрошені представники України, Польщі та Німеччини. У семінарі брали участь Генеральний консул Польщі Томаш Бадовські, консул України в Заарлянді Олександр Новосьолов та міністр екології землі Заарлянд. Протягом тижня школярі трьох країн працювали над проектами за такими темами: «Вітрова енергетика», «Сонячне випромінювання», «Атомні електростанції», «Катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції, аварія на «Фукусіма-1» тощо.

Учні були поділені на групи,  до складу яких входили українці, поляки та німці. Групи отримували завдання, спільно опрацьовували їх, а тоді презентували свої роботи у вигляді схематичних малюнків, таблиць.  Дрогобицькі учні показали не лише добрі знання природничих дисциплін, а й високий рівень володіння німецькою мовою.

Учасники проекту побували на підприємстві «Vensys», яке виготовляє вітроагрегати. Адже вітрова енергетика є зараз найпопулярнішим видом альтернативної енергії. Німеччина посідає друге місце в Європі після Данії, де найбільш розвинута вітрова енергетика.

Приємною несподіванкою була екскурсія у місто Катеном (Франція) на атомну електростанцію та у місто Мец. Побували учні також на новозбудованій геологотермічній станції. Ознайомившись зі всіма джерелами альтернативної енергії, у дрогобицьких учнів виникло логічне питання: «Що робити Україні?». На їх думку, як і більшості українців, саме розвиток вітроенергетики – один із пріоритетних напрямів для нашої держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 04:04 :04