Новини » Львів 7 грудня, 2011, 10:24
У Дрогобичі мешканці мікрорайону Млинки потерпають без води

Надзвичайна ситуація виникла в мікрорайоні Млинки, що в Дрогобичі.

Повисихала значна частина криниць, і люди залишилися без води. Вони кинулися до сусідів, а ті забили на сполох і почали зачиняти хвіртки. В їхніх криницях теж води обмаль. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Нагадаємо, що мікрорайон Млинки – це колишнє село, яке приєднали до Дрогобича. Тут не було ні водопроводу, ні каналізації. Водопровід в останні роки проклали та задіяти не дозволяє санітарно-епідеміологічна служба, позаяк нема каналізації.

Зі слів першого заступника міського голови Олександра Коростельова, місяць тому облдержадміністрація запропонувала Дрогобичу 5 млн грн на каналізування за умови, що місто візьме участь у співфінансуванні. Це начебто й не дуже багато – 750 тис. грн, та в умовах тотального невиконання міського бюджету знайти такі кошти неможливо. Посадовець вважає, що на каналізування Млинок могли б піти кошти, виручені від продажу «Пельменної». Конкурс з приватизації цього кафе провели, визначили переможця, та укласти договір купівлі-продажу міськрада не може, позаяк є заборона суду.

А тим часом, ситуація на Млинках і справді критична. Тож довелося скликати засідання комісії з надзвичайних ситуацій, яка вирішила організувати доставку води в мікрорайон. У неділю тут курсувала водовозка еменесників. А жителі Млинок почали задумуватися над тим, чи не приєднатися до спільних молитов бориславців, які просять у Господа дощу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 09:45 :25