live
Новини » Львів

У Львові існує тенденція до рейдерського захоплення ринків, – рух «Вперед!»

У Львові є тенденція до рейдерського захоплення ринків. Певні структури тими чи іншими шляхами стараються увійти в ринок і дискредитувати його адміністрацію. Є підозри, що за цим стоять політичні сили чи фінансові структури.

Про це сьогодні на прес-конференції в ЗІКу заявила член правління Громадянського руху «Вперед!» у Львівській області Надія Ганусик.

«Приватні підприємці малого бізнесу, які торгують на ринках міста Львова, дуже занепокоєні ситуацією, яка складається з Податковим кодексом, і взагалі тим, що робиться у місті. Наша міська влада не завжди чує і не завжди хоче йти назустріч звичайним громадянам», – зазначила вона.

За її словами, нове законодавство ставить перед пересічним приватним підприємцем на єдиному податку такі умови, які йому не під силу виконувати. «Такий підприємець повинен мати оборот не більше, ніж 150 тис. грн в рік. Це надзвичайно мала сума. Відповідно, люди, які не будуть вписуватися у цей оборот, будуть старатися піти в тінь, закрити приватне підприємництво, бо воно не буде вигідне. А ми знаємо ситуацію у Львові – заводів немає, роботи іншої немає», – наголосила Надія Ганусик.

Вона також акцентувала на тому, що відрахування у Пенсійний фонд надзвичайно великі. І це буде змушувати пересічних підприємців шукати обхідні шляхи, щоб не платити нічого.

«Владі треба почути людей, почути приватних підприємців. Можливо, влада повинна була б з ними зустрітися, почути їхню точку зору, але цього зроблено не було», – сказала Ганусик.

Стосовно львівської ситуації, то, за її словами, раніше ринки працювали, й адміністрації знаходили компроміси, був діалог з приватним підприємцем, а останнім часом, буквально за 2011 рік, все значно погіршилося. Як приклад вона навела ситуацію з ринком «Торпедо» і сказала, що така ситуація і щодо інших ринків.

Крім того, вона додала, що міська влада у Львові не йде назустріч підприємцям, дуже складно видає документи і дозволи на оренду землі.

 Loading...
Loading...
Loading...