live
Новини » Політика

На Львівщині представили рух «Вперед!»

30 листопада 2011 р. Прес-конференція на тему «ВГО «Громадський рух «Вперед!» оголошує всеукраїнський страйк «Переоблік влади».

Станом на сьогодні Громадянський рух «Вперед!» є всеукраїнською структурою, яка створена в усіх областях. Зокрема, на Львівщині, вже є осередки у Трускавці, Новому Роздолі, Дрогобицькому, Буському, Радехівському районах.

Про це сьогодні на прес-конференції в ЗІКу повідомив співкоординатор руху «Вперед!» у Львівській області Михайло Тимчишин. Він також представив членів правління руху на рівні міста Львова – Надію Ганусик та Андрія Костишина.

За словами Тимчишина, 22 листопада в Києві відбувся установчий з’їзд Всеукраїнської громадської організації «Громадянський рух «Вперед!». Хода цього руху по Україні розпочалася разом з Податковим майданом. У своїй основі він має підприємців, а також різні громадські організації і профспілки.

На Львівщині до руху «Вперед!» загалом долучено близько 300 людей.

«Ми хочемо працювати в Україні, ми намагаємося це робити. Але влада, приймаючи Податковий кодекс та інші закони, впливає на малий і середній бізнес не зовсім позитивно», – зазначив співкоординатор руху «Вперед!» у Львівській області.

Михайло Тимчишин запевнив, що їхній рух є аполітичним, адже їх цікавить виключно лобіювання інтересів простого народу – в першу чергу з точки зору підприємництва, а також у тих випадках, коли ущемляють людей, як зараз чорнобильців і афганців.

«Наша точка зору полягає в тому, що якщо держава бере на себе зобов’язання, вона повинна їх виконувати. Якщо немає механізмів, вона має відкрито відмовитись від подальшого виконання. Але те, що на сьогодні вже є рішення судів і влада сама їх не хоче виконувати, то ми не можемо зрозуміти, якими чином вона може гарантувати, що інші рішення судів мають для нею вагу», – заявив Тимчишин.

Крім того, він повідомив, що представники руху «Вперед!» ставлять собі за мету і роботу на місцевому рівні. «У нас є ряд претензій і ряд пропозицій до Львівської міської ради, можливо, і до обласної ради й обласної адміністрації», – сказав він.

Члени правління руху Андрій Костишин додав також, що вони вчора підтримували чорнобильців на акції протесту в Києві. Але влада не реагує на їхні вимоги, а у відповідь лише виводить на вулицю силовиків. Тому їхня мета – згуртування людей з усієї України, об’єднання зусиль, щоб разом виборювати свої права.Loading...
Loading...
Loading...