live
Новини » Львів

Львівські підприємці завтра долучаться до всеукраїнського страйку «Переоблік влади»

Завтра, 1 грудня, у Львові і по всій Україні відбудеться страйк «Переоблік влади», що має на меті відстоювання інтересів підприємців.

Про це сьогодні на прес-конференції в ЗІКу повідомив співкоординатор руху «Вперед!» у Львівській області Михайло Тимчишин.

Зокрема, він закликав підприємців, які готові приєднатися до страйку, о 12.00 припинити роботу і повісити табличку «Переоблік». Страйк рекомендують продовжувати хоча би півгодини.

Представники руху «Вперед!» стверджують, що закон про спрощену систему оподаткування не дає можливості підприємцям нормально працювати, і багато з них змушені будуть закрити свій бізнес. Тому вони вимагають залишити фіксований патент для малих підприємців.

За словами Михайла Тимчишина, до акції долучаться підприємці ринку «Привокзальний», «Торпедо», «Наш Ринок», «Краківський», також вони працюють і з іншими ринками. Загалом очікується, що в акції візьмуть участь 1,5-2 тис. підприємців.

У русі «Вперед!» закликають не лише підприємців, а й просто небайдужих громадян підтримати цю акцію й о 12.00 посигналити у своїх машинах.

 Loading...
Loading...
Loading...