Новини » Львів 24 листопада, 2011, 12:44
Рада скасувала вето Садового на ухвалу про перевезення

Депутати Львівської міської ради сьогодні подолали вето мера міста А. Садового на ухвалу, якою скасовувалося рішення виконкому щодо положення про конкурс на перевізників.

Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

За ухвалу проголосувало 64 депутати. Голова економічної комісії А. Хомицький наголосив, що таким чином жодна транспортна схема у місті не скасовується. Просто цим рішенням депутати хочуть застерегти виконавчі органи від подальших судових позовів, якими перевізники можуть оскаржувати результати конкурсу.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради 10 листопада скасували рішення виконкому щодо положення про конкурс на перевізників.

Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №85.5 від 23.09.2011 року було затверджено «Положення про порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

Депутати від «Свободи» вважають, що, приймаючи рішення №855 від 23.09.2011р., виконавчий комітет грубо порушив вимоги ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Оскільки було оприлюднено один проект рішення, а згодом виконком затвердив зовсім інший, в текст якого внесено значні зміни і який не пройшов громадські слухання.

Затверджені умови конкурсу громадського обговорення не пройшли. Голова комісії з питань економічної комісії, доповідач ухвали А. Хомицький пояснив, що це дає підстави незадоволеним результатами конкурсу перевізникам оскаржувати рішення в суді. Відповідно, депутати вимагають, щоб департамент ЖКГ розробив нове рішення, яке має пройти повну процедуру. Це рішення також має бути подане на розгляд депутатам ЛМР. Умови конкурсу і склад конкурсної комісії департамент ЖКГ має подати на затвердження до 1 грудня

Хомицький уточнив, що цією ухвалою нова маршрутна мережа не скасовується.

Однак, на брифінгу мер Львова А. Садовий зазначив, що нічого не зрозумів з цього рішення. Він вважає його шкідливим для громади і таким що нівелює річну роботу іноземних експертів, які розробляли транспортну мережу для Львова. Садовий переконаний, що нова транспортна мережа діятиме.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:51 :51