Новини » Львів 22 листопада, 2011, 19:00
Будівництво вул. Ряшівської у Львові заморозили через брак кошів

Роботи з будівництва вул. Ряшівської призупинені з причини відсутності фінансування на цей об’єкт.

Про це 22 листопада на брифінгу повідомив в.о. начальника управління капітального будівництва ЛМР Ігор Фалюта.

«Роботи призупинені лише з причини відсутності фінансування на цей об’єкт. Сьогодні виконано робіт більш як на 30 млн грн і жодної копійки не профінансовано», – сказав Фалюта.

Водночас представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні пояснив, що будівництво Ряшівської заморозили як через проблеми з фінансуванням, так і проблеми з проектом, відводом земель садово-дачного кооперативу. «Ми будівництво заморозили і все перенесено на 2012 рік. Там 20% дороги вже було збудовано: прокладено піщаний шар, щебеневий шар, залишилося влаштувати покриття на певній ділянці дороги. Але у зв’язку з тим, що було відсутнє фінансування і проектна документація не була приведена в порядок, роботи були припинені. Також землі, де є садові ділянки не були відведені»,- розповів Добоні. Водночас Фалюта додав, що викуп землі під садово-дачним кооперативом може відбутися лише після розпорядження Кабміну. «Документи знаходяться у Кабміні», – сказав він.

Загальна вартість будівництва вул. Ряшівської – від вул. Патона до Кульпарківської – близько 150 млн грн. «Це кошти з державного і міського бюджету», – каже Фалюта.

Разом з тим Добоні запевнив, якщо за зиму всі суперечливі питання будуть вирішені, то до початку «Євро-2012» будівництво дороги встигнуть завершити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 16:06 :56