Новини » Події 14 листопада, 2011, 20:29
На запитання журналістки Доктор Пі відповів матом

Спецзагін «Беркуту» доставив псевдолікаря Слюсарчука в управління УМВСУ у Львівській області. На вході в управління міліції, у лічені секунди, коли Слюсарчука виводили з авто, журналістка газети «Експрес» Світлана Мартинець встигла поставити Слюсарчуку запитання: «Андрію, хто був першою жертвою?» Відповідь «професора» була доволі нестриманою: «Пішла ти на х..».

Як повідомлялося раніше, під час свого резонансного шеститижневого розслідування журналісти «Експресу» встановили, що в Андрія Слюсарчука немає жодної медичної освіти, усі його медичні дипломи – підроблені. Журналісти стверджують, що результатом діяльності псевдолікаря стало каліцтво десятків обдурених ним людей, а також -щонайменш три смертельні випадки.

Сьогодні сенсацiйне розслiдування журналiстiв газети «Експрес» щодо дiяльностi Андрiя Слюсарчука – людини, яка ще донедавна називала себе «видатним нейрохiрургом, професором», людини, що стала у вереснi лауреатом державної премiї, людини, вiдомої також за назвою «Доктор Пi» – досягнуло кульмiнацiї.

У понедiлок, завдяки блискуче здiйсненiй операцiї львiвської мiлiцiї, псевдолiкар Слюсарчук був затриманий у Києвi.

«Я вас чекав давно» – це єдинi слова, якi вiн сказав, коли наручники клацнули на його зап’ястях.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 15:36 :11