Новини » Спорт

У ЛДУФК відзначили 90-річчя з дня народження Віктора Чукаріна

9 листопада 2011 року у Львівському державному університеті фізичної культури було присвячено видатному українському гімнастові Віктору Чукаріну, якому вчора виповнилося б 90 років.

Заплановані заходи розпочалися з самого ранку. Працівники ЛДУФК на чолі із ректором Євгеном Приступою відвідали могилу Віктора Чукаріна на Личаківському цвинтарі. Вшанувати пам’ять відомого спортсмена прийшли також його учні, колеги, родина.

Вдень відбулося урочисте засідання кафедри гімнастики та хореографії, яку Віктор Іванович очолював не один рік. А о 17:00 в актовому залі головного корпусу провідного вишу галузі Західної України пройшов вечір пам’яті Віктора Івановича Чукаріна.

На його початку присутні переглянули унікальні світлини, на яких відображені миті виступів видатного гімнаста за час його спортивної кар’єри, а також документальний фільм «Атлети століття. Віктор Чукарін».

Після цього спогадами про Віктора Івановича поділилися учасники вечора:

– Костянтин Петренко – учень Віктора Чукаріна, доцент кафедри гімнастики і хореографії ЛДУФК;

– В’ячеслав Афонін – почесний майстер спорту, доцент Академії сухопутних військ, перший учень Віктора Івановича, який виконав отримав звання майстер спорту СРСР;

– Мамед Джафаров – професор, доктор медичних наук, викладач Віктора Івановича, а в подальшому колега та співавтор наукових праць і винаходів;

– Іван Василишин – доцент кафедри атлетичних видів спорту, заслужений тренер України;

– Софія Сольман-Грегорійчук – студентка першого набору ЛДУФК, одногрупниця Віктора Чукаріна;

– Богдан Макуц – олімпійський чемпіон 1980 року, чемпіон світу;

– Микола Славік – доцент кафедри гімнастики і хореографії ЛДУФК;

– Вікторія Чаплінська-Чукаріна – донька Віктора Чукаріна;

– Роман Веклюк – голова Федерації гімнастики Львівщини.

Зазначимо, що професор Мамед Ашумович Джафаров запропонував присвоїти Львівському державному університету фізичної культури присвоїти ім’я Віктора Івановича Чукаріна.

Завершився вечір переглядом відеозаписом інтерв’ю Віктора Івановича Чукаріна.

Loading...