Новини » Львів 10 листопада, 2011, 12:16
Львівська влада просить в Уряду додати слово «короля» в назві летовища

Секретар Львівської міської ради «свободівець» Василь Павлюк обурений тим, що Уряд пропустив у назві львівського летовища слово «Король».

Про це він сказав на сесії ЛМР 10 листопада.

«Промосковська влада в Украні категорично не хоче в назві львівського летовища використовувати слово «Короля Данила». Нам нав’язали свою назву. Вони не визнають, що ми мали королів, а не лише царків. У нас був король Данило, чому це не використати в назві летовища?», – сказав Павлюк.

Він закликав депутатів прийняти повторне звернення до Кабміну з проханням додати до назви слово «короля». Якщо Уряд таки не зробить цього, тоді Павлюк пропонує при в’їзді на летовище поставити величезний стенд із напсом «Летовище Короля Данила Галицького».

«Якщо в Києві не розуміють, що ми окрема нація, мусимо показати, що ми незалежна держава», – Павлюк.

Довідка ЗІКу.

Міжнародний аеропорт «Львів» отримав назву на честь засновника міста – короля Данила Галицького.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України прийнято сьогодні, 9 листопада, під час засідання уряду за поданням віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова. Про це ЗІКу повідомила прес-служба МІУ.

На переконання віце-прем’єр-міністра України, пропозиція назвати львівський аеропорт іменем засновника міста Львова короля Данила Галицького є вдалою. «Думаю, що це – цілком в дусі часу, в дусі того, як називаються аеропорти в світі», – зазначив Борис Колесніков.

Окрім того, віце-прем’єр-міністр висловив переконання, що ця назва є «об’єднавчою».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:14 :55