Новини » Львів 26 жовтня, 2011, 15:07
Дорогу «Самбір-Мостиська» необхідно терміново ремонтувати, – депутат ЛОР

Депутат Львівської обласної ради Ярослав Дубневич звернувся до голови ЛОДА Михайла Цимбалюка, начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Петра Шпитака та голови депутатської комісії обласної ради з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Михайла Задорожного з проханням внести до плану поточного ремонту на 2012 рік ремонт ділянки автотраси Т-1415 «Самбір-Мостиська».

Про це ЗІКу повідомила прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

Депутат повідомив, що до нього звернулись мешканці Самбірського району, а також підприємці, які здійснюють пасажирські перевезення на відтинку дороги № Т-1415, що з’єднує міста Самбір та Мостиська.

В своїх зверненнях мешканці Самбірщини скаржаться на те, що стан проїзної частини за межами Мостиського району є практично непридатним для проїзду.

Зокрема, починаючи з відтинку дороги на межі Мостиського та Самбірського районів (на відтинку дороги між населеними пунктами Воля Садківська (Мостиський район) та Владипіль (Самбірський район) починається справжнє бездоріжжя, яке тягнеться до самого Самбора.

«Така ситуація може призвести до повної зупинки руху пасажирського транспорту на цій ділянці дороги, адже надвисока амортизація транспортних засобів на цій дорозі зробить пасажирські перевезення збитковими», – наголосив Ярослав Дубневич.

Зважаючи на це, депутат звернувся до голови Львівської обласної держаної адміністрації з проханням доручити Головному управлінню транспорту та інфраструктури Львівської обласної адміністрації, Службі автомобільних доріг у Львівській області разом з представниками Самбірської районної державної адміністрації обстежити відрізок автотраси Т-1415, яка з’єднує місто Самбір та місто Мостиська Львівської області і запропонувати можливі варіанти вирішення цього питання; доручити Службі автомобільних доріг у Львівській області в обов’язковому порядку включити до плану поточного ремонту на 2012 рік питання ремонту ділянки автотраси Т-1415 «Самбір-Мостиська».

Також у звернені Ярослава Дубневича міститься прохання доручити Службі автомобільних доріг у Львівській області невідкладно приступити до виконання проекту на ремонт дороги Т-1415 «Самбір-Мостиська».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 14:23 :17