вівторок, 25 жовтня, 2011, 12:34 Економіка
У Польщі розпочала роботу конференція міністрів транспорту країн Східного партнерства

Віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков прибув з робочою поїздкою до Кракова, де візьме участь у конференції міністрів транспорту країн Східного партнерства.

Відкриває конференцію виступ міністра інфраструктури Польщі Цезаря Грабарчика на тему: «Значення Східного партнерства для Польщі». Далі з промовою виступить віце-президент Європейської комісії, Комісар з питань транспорту Сійм Каллас, після якого про свої пріоритеті в регіоні Східного партнерства оголосять представники міжнародних фінансових інституцій, серед яких – ЄБРР, Світовий банк, Європейський інвестиційний банк. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

З промовою виступить і віце-прем’єр-міністр України: він окреслить пріоритети транспортної політики України та напрямки співпраці з країнами Східного партнерства та ЄС.

У рамках заходу Борис Колесніков також зустрінеться з віце-президентом Європейської комісії, Комісаром з питань транспорту Сіймом Калласом.

Нагадаємо, конференція міністрів транспорту країн Східного партнерства проходить у Кракові 24-25 жовтня. Серед учасників – керівники транспортних відомств країн Східного партнерства (окрім України та Польщі – Білорусь, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан), держав-членів ЄС, Хорватії та міжнародних фінансових інституцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:09 :11