Новини » Львів 24 жовтня, 2011, 15:28
Завдяки ЛОР мешканці Городоцького району отримають гроші з Держбюджету

У четвер, 20 жовтня, під час сесійного засідання, Львівська обласна рада погодила питання виділення додаткових коштів на об’єкти інфраструктури Городоцького району.

Про це ЗІКу повідомила прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

Відповідно до цього рішення, з обласного бюджету передбачено виділити кошти на будівництво Народного дому «Просвіта» на 250 місць в с. Бучали Городоцького району, реконструкцію з добудовою Комарнівської ЗОШ I-III ступенів Городоцького району Львівської області, а також – на будівництво дошкільного навчального закладу (ясла-садок) на 150 місць в смт. Великий Любінь Городоцького району.

Нагадаємо, ще 9 вересня, на черговому засіданні бюджетної комісії облради була розглянута та проголосована пропозиція депутата Ярослава Дубневича щодо виділення коштів на співфінансування цих об’єктів. На жаль, внаслідок бюрократичної тяганини, сесія розглянула запропоновані зміни аж 20 жовтня.

Городоцька районна, Бучалівська сільська та Великолюбінська селищна ради уже виділили кошти на загальну суму 732 тис. грн на дофінансування об’єктів на своїх територіях, а Кабмін прийняв рішення на виділення субвенції для будівництва цих об’єктів за умови дофінансування за рахунок коштів місцевих рад та Львівської обласної ради.

Для того, аби кошти за принципом співфінансування були виділені з державного бюджету, необхідно було прийняти відповідне рішення обласною радою.

«Ще влітку ми почали працювати над цією проблемою. Зокрема, до мене, як до депутата обласної ради звернулись представники сільських та Городоцької районної ради з проханням посприяти їм в цьому питанні. Вони уже виділили з своїх невеликих бюджетів кошти. Бюджетна комісія облради також підтримала мою пропозицію по дофінансуванню цих об’єктів. Нарешті, в четвер, на сесії обласної ради депутати проголосували за це питання. Маю сподівання, що Кабінет Міністрів не буде затягувати виділення коштів, і ще в цьому році будівельні роботи будуть розпочаті», – підкреслив депутат.

Ярослав Дубневич висловив подяку усім депутатам Львівської обласної ради за конструктивну позицію у розгляді даного питання, відзначивши, що завдяки цьому громади Городоцького району отримали можливість залучити в свої села кошти, які неможливо було б знайти у їхніх власних бюджетах.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 08:01 :29