Новини » Львів 21 жовтня, 2011, 14:49
Львівська облрада допомогла повернути землю селянам Бартатова

Учора, 20 жовтня, Львівська обласна рада погодила проект землеустрою щодо розмежування земель державної і комунальної власності на території Бартатівської сільської ради Городоцького району.

Про це ЗІКу повідомила прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

Під час розгляду цього питання секретар постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва Оксана Юринець відзначила, що комісія прийняла рішення рекомендувати депутатам погодити проект землеустрою.

Зокрема, в рішенні обласної ради йдеться: «Розглянувши проект землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності на території Бартатівської сільської ради … Львівська обласна рада ВИРІШИЛА: Погодити проект землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів Бартатівської сільської ради Городоцького району загальною площею 1403,72 га».

Сільський голова Бартатова Андрій Островський розповів, що сільська рада уже більш ніж п’ять років добивається права розпоряджатися землею біля села. «Ще в 2007 році був розроблений проект землеустрою. В цьому ж році він був погоджений нашою сільською радою. В наступному році і Городоцька районна рада, і РДА також погодили цей проект і надіслали його на погодження Львівської обласної ради. Через різні формальні причини рішення все відкладалось, і лише зараз обласна рада таки погодила проект землеустрою», – відзначив Андрій Островський.

Сільський голова подякував усім депутатам облради, які проголосували за погодження проекту землеустрою, відзначивши, що це рішення дасть можливість громаді Бартатова розпоряджатись землею на власний розсуд.

Ярослав Дубневич у своєму виступі на сесії висловив переконання у необхідності надати громаді села право розпоряджатись цими землями: «Після позитивного голосування щодо цього питання, сільська рада отримає можливість розпоряджатися даними землями, що унеможливить будь-які спекуляції з землею в майбутньому. Тому ми повинні підтримати жителів Бартатова та затвердити проект землеустрою».

Відтак, депутати Львівської облради підтримали прохання Бартатівської сільської ради та погодили проект землеустрою щодо розмежування земель державної і комунальної власності на території Бартатівської сільської ради Городоцького району.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 03:13 :56