Новини » Політика

Депутати Львівської облради таки будуть звітуватись перед виборцями

Сьогодні, 18 жовтня, депутати Львівської обласної ради підтримали пропозицію про внесення в порядок денний сесії питання про обов’язкові звіти депутатів.

Таку пропозицію вніс під час обговорення порядку денного ХІІ сесії Львівської обласної ради депутат Ярослав Дубневич, повідомляє його прес-служба.

Після того, як голова облради зачитав порядок денний сесії, Ярослав Дубневич під час обговорення цього питання запропонував внести в порядок денний пункт про обов’язкове звітування депутатів обласної ради перед виборцями.

«Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» чітко вказує на обов’язок депутатів звітувати перед громадами бодай раз на рік. Мною поданий ще 13 вересня відповідний проект рішення, що передбачає затвердження детального порядку та графіку звітування депутатів Львівської обласної ради перед виборцями. Таким чином прошу включити до порядку денного питання «Про проведення перед виборцями звітів депутатів Львівської обласної ради VI скликання за період 2010-2011 років», – наголосив своєму виступі Ярослав Дубневич.

Таким чином, обласна рада розгляне пропозицію щодо звітування депутатів.

Ярослав Дубневич вважає таке рішення обласної ради першим кроком до підвищенні прозорості роботи обласних обранців. «Я переконаний, що ті депутати, які протягом року працювали, не будуть ховатись за бюрократичними формальностями, і в той чи інший спосіб прозвітуються перед своїми виборцями. Моя пропозиція має започаткувати поки що нову для українського місцевого самоврядування традицію прозорості для народних обранців», – наголосив депутат.

Ярослав Дубневич запевнив, що незалежно від остаточного рішення депутатів обласної ради щодо звітів депутатів, він особисто прозвітує перед виборцями і закликав своїх колег шанувати закон та своїх виборців і також скласти звіт перед громадами.

Loading...