п'ятниця, 14 жовтня, 2011, 20:26 Львів
В ЛНУ ім. Івана Франка відбулася зустріч випускників 1961 року

14 жовтня 2011 року у Дзеркальній залі відбулася святкова зустріч із випускниками Університету 1961 року.

Відкрила зустріч Президент ГО «Асоціації випускників Львівського національного університету імені Івана Франка» Світлана Кубів, яка привітала всіх присутніх і подякувала випускникам за участь у заході, повідомили ЗІКу у прес-центрі ЛНУ ім. Івана Франка.

Проректор з наукової роботи Богдан Котур наголосив на вагомості для Університету кожного випускника та потреби налагодження діалогу між випускниками різних поколінь.

«Дуже приємно, що ви знову в нашій рідній Alma mater. Ви пройшли по довгій траєкторії особистого розвитку та становлення і за це вам складаю велику подяку», – підсумував Богдан Котур.

Надалі проректор Богдан Котур нагородив випускників 1961 року ювілейними медалями.

Президент Асоціації випускників Світлана Кубів презентувала запрошеним ювілейні значки та квитки на екскурсійну поїздку по Львову.

Після повернення з екскурсії випускники продовжили зустріч у Дзеркальній залі, під час якої поділилися своїми спогадами зі студентських років і взяли участь в обговоренні подальших планів діяльності Асоціації. Одна з випускниць присвятила Університету вірш, який особисто прочитала на зустрічі.

Також для учасників презентували експозицію у Музеї історії Університету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 01:54 :32