четвер, 13 жовтня, 2011, 18:03 Львів
До кінотеатру у Львові прислали фільм, який не відповідає законодавству

Компанія-дистриб’ютор кінопрокату передала до львівського 3D-кінотеатру «Планета кіно» стрічку, яку не змогли запустити в прокат через невідповідність характеристик вимогам чинного законодавства.

Про це ЗІК повідомила директор «Планети Кіно» у Львові Оксана Хвальова.

Таким чином було зірвано прем’єру нового екшину з трюками та спецефектами «Мушкетери» в 3D (режисер Пол У.С. Андерсон; у ролях: Логан Лерман, Меттью Макфейден, Рей Стівенсон, Люк Еванс, Мілла Йовович, Орландо Блум, Крістоф Вальц, Тіль Швайгер).

І якщо раніше на «Планету кіно» глядачі скаржилися через те, що фільми йшли в російському перекладі з українськими субтитрами, то зараз до кіношників потрапила стрічка узагалі не субтитрована державною мовою.

«Було скасовано сьогодні сеанс показу через те, що нам прийшла фільмокопія, яку ми не можемо демонструвати. Фільм прийшов без субтитрів. Ми не змогли відкрити і запустити цей фільм через те, що копія, скоріш за все, російськомовна. А наше обладнання налаштоване таким чином, що якщо фільм не відповідає усім вимогам чинного законодавства по трансляції, то він просто не запускається», – сказала Оксана Хвальова.

Щодо шкоди, якої таким чином зазнав кінотеатр, директор сказала, що це незадоволені глядачі та додаткові клопоти щодо доставки другої фільмокопії.

«Це відбувається виключно з вини фірми-дистриб’ютора, яка розподіляє фільмокопії по території України», – зазначила Оксана Хвальова.

Кілька днів тому у коментарях львівським ЗМІ вона заявила, що допустимою є трансляція російськомовних фільмів за умови, що вони субтитровані українською.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:35 :51