Новини » Львів 11 жовтня, 2011, 11:39
Депутати ЛОР допомогли відремонтувати аварійний міст у Мостиськах на Львівщині

Завдяки підтримці депутатів Львівської обласної ради Ярослава Дубневича та Богдана Турчина відремонтовано аварійний міст в Мостиськах.

Про це ЗІКу повідомила прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

Міст через річку Січна, яка розділяє районний центр Мостиська на дві частини, уже кілька років перебував в аварійному стані. Оскільки міст сполучає промислову південно-східну частину міста та історичний центр, його стан створював значні проблеми для мешканців міста, які тут працюють. Для того, щоб обійти аварійний міст, мостичанам окружною дорогою треба було б пройти кілька кілометрів.

Місцеві жителі постійно скаржилися на незручності: від постійного руху людей хитався, асфальтове покриття було розбите, а металеві поручні у багатьох місцях ледве трималися. Небезпечно було йти східцями, що вели на міст, особливо в дощову погоду, або взимку, коли східці ставали слизькими через ожеледицю. Проте, в місцевому бюджеті завжди бракувало коштів на ремонт цього переходу через Січну.

Підприємці ринку звернулися за допомогою до депутатів Львівської обласної ради Ярослава Дубневича та Богдана Турчина.

Обранці погодились допомогти громаді та виділили кошти на реконструкцію переходу. Завдяки цьому було покладено нове асфальтове покриття, укріпили і оновили поручні.

«Вважаю, що ми повинні завжди спільно – місцеві жителі, депутати обласної ради, інших рад, працювати над покращенням добробуту громад. Адже усі ми тут живемо, тут наша спільна домівка. Думаю, цей міст стане хорошим прикладом, як потрібно співпрацювати для покращення спільного добробуту. Разом з громадою міста, ми показали, що об’єднавшись, нам під силу вирішити будь-яку проблему», – відзначив Ярослав Дубневич.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 05:24 :50