Новини » Політика 10 жовтня, 2011, 16:19
Янукович: Україна повинна інтегруватися в ЄС через реформи

Європейська інтеграція України має відбуватися насамперед через ефективне реформування нашої держави.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю грецькій газеті «Ethnos tis Kyriakis», опублікованому 9 жовтня, повідомляє прес-служба глави держави.

«Україна має свій шлях… Він передбачає, що Україна повинна інтегруватися в ЄС через реформи. Ми розуміємо, що тільки політичні гасла не вирішують проблему», – сказав uлава Української держави.

Безперечно, зауважив Президент, у цьому випадку йдеться про велику та напружену роботу. «Це випробування і для політиків, і для чиновників, і, звісно, для народу», – додав Янукович, зазначивши, що в державі є чимало проблемних питань, які потребують вирішення. Серед них глава держави, зокрема, назвав необхідність прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу, гармонізацію українського законодавства відповідно до європейських стандартів та його імплементацію в усі сфери життя країни.

«Це потрібно, перш за все, нам, це потрібно нашій країні, тому що ми хочемо жити краще, хочемо мати вищі стандарти якості життя, захисту прав людини, безпеки», – підкреслив Президент.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:08 :54