Новини » Регіони 2228

У Тернополі помер працівник МНС, котрий рятував з колодязя людей

Ростислав Манащук

У Тернополі від отриманої при виконанні службового обов’язку травми помер 23-річний працівник МНС, начальник караулу Ростислав Манащук.

Про це повідомили 10 жовтня ЗІКу у Центрі пропаганди УМНС України в області.

Нещасний випадок, внаслідок якого травмувався Ростислав, стався 7 жовтня. Вранці того дня він з іншими рятувальниками прибув за викликом на територію приватного підприємства «Яворина» у Тернополі. Як повідомляв ЗІК, двоє робітників копали там колодязь, один з майстрів знепритомнів усередині, а його товариш, який кинувся на допомогу, також втратив свідомість та опинився на дні.

Потерпілі без ознак життя перебували на глибині близько 20 метрів. Намагаючись витягнути людей, Ростислав отримав травму, від якої помер увечері того ж дня у лікарні.

Загинули і майстри. Після того, як тіла робітників підняли на поверхню, лікарі констатували смерть.

Причини загибелі робітників і працівника МНС з’ясовує перевірка. За попередніми даними, майстри могли знепритомніти через накопичення газу невідомого походження на дні колодязя. Водночас в МНС зазначили, що їхній працівник був у повному бойовому спорядженні, у тому числі й з кисневими балонами та маскою.

9 жовтня рідні, друзі та колеги востаннє попрощалися із Ростиславом. Його поховали на малій батьківщині – у селі Ігровиця Тернопільського району.

Loading...
Loading...
Loading...