Новини » Львів 1782

Ар’єв підтвердив, що дозволив розміщення своєї приймальні у самобуді, – документ

Нардеп від НУНС Володимир Ар’єв підтвердив, що в приміщенні літнього майданчика у Бернардинському дворику у Львові, який рішенням суду визнаний об’єктом самочинного будівництва, розміщена його громадська приймальня.

Про це Володимир Ар’єв сказав 6 жовтня у коментарі ЗІКу.

«У мене є декілька громадських приймалень у Львові. Це одна з них. Я уклав угоду з компанією «!Фест» для того, щоб вони мені надавали приміщення для зустрічей з виборцями, проведення конференцій, семінарів», – сказав Ар’єв. Він зазначив, що приміщення йому запропоновано «на дуже вигідних умовах».

Рішення суду про демонтаж самовільно встановленої споруди, на думку нардепа, є незаконним.

«Ви знаєте, як у нас працюють судді. На жаль, судова система України не викликає довіри. Вона сама себе настільки дискредитувала, що я зацікавився цією ситуацією і зрозумів, що судове рішення виглядає незаконним. Можливо, тут ми маємо випадок судового свавілля, яке зараз чиниться проти всіх громадян України судами всіх рівнів», – сказав Ар’єв.

Він наголосив, що репутація компанії «!Фест» не викликає у нього сумнівів. «Думаю, у даному разі йде чергова атака на бізнес. Судове рішення може бути цілком замовним», – зазначив нардеп.

Ар’єв також додав, що демонтаж громадської приймальні народного депутата без його відома чи згоди забороняється законодавством.

«У даному разі демонтаж буде незаконним, оскільки ніхто мене не інформував. Відповідно до закону про статус народного депутата, до моєї приймальні не може ніхто зайти. Мене з керівництва виконавчої служби ніхто до відома не ставив, тобто їх дії є незаконними», – сказав нардеп.

Нагадаємо, за рішенням Господарського суду Львівської області літній майданчик у Бернардинському дворику є об’єктом самочинного будівництва і має бути демонтований. Сьогодні виконавча служба приступила до демонтажу.

Довідка ЗІКу.

Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав «!Фест» демонтувати збудовану конструкцію у Бернардинському дворику.

Нагадаємо, ще 30 квітня 2010 року компанія «!Фест» звернулася до міської ради з проханням надати дозвіл на розміщення літнього майданчика в Бернардинському дворику. Однак, 1 листопада літній майданчик вже мали демонтувати. Попри те, там розпочали будівельні роботи.

«10 листопада мережа «!Фест» почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. Замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон – зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили парканом», – розповіли у Галицькій районній адміністрації. 16 грудня 2010 року Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію «!Фест» зупинити будівельні роботи у Бернардинському дворику.

Loading...
Loading...
Loading...