Новини » Суспільство 30 вересня, 2011, 13:59
Журналіст телеканалу ZIK – фіналіст конкурсу «Репортери надії в Україні»
Оксана Височанська – автор програм, присвячених вихованню дітей, багатодітним сім’ям, проблемам молоді
Оксана Височанська – автор програм, присвячених вихованню дітей, багатодітним сім’ям, проблемам молоді

Автор програми «По живому» «З батьками і без. Контрасти дитячого життя», журналіст каналу ZIK Оксана Височанська зайняла почесне третє місце у номінації «Суспільство» ІІ Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні».

Нагородження переможців відбулося в Українському католицькому університеті в рамках IV Екуменічного соціального тижня.

«Дуже приємно, що мою роботу відзначили. Мені ж здавалося, що тема сиріт уже нікого не цікавить. Буду й далі робити програми, тематично пов’язані із проблемами сирітства, дитячими хворобами та вихованням дитини», – запевнила лауреат конкурсу Оксана Височанська.

Програма «З батьками і без. Контрасти дитячого життя» показує дві зворушливі дитячі історії про дітей матерів-п’яниць. Одна – про мовчазного, відлюдькуватого п’ятирічного хлопчика, який потрапив в дитбудинок, інша – із щасливим завершенням, про малюка, якого усиновила бездітна родина.

Мета конкурсу «Репортери надії в Україні» – акцентувати увагу на корисних та тривалих ініціативах в суспільстві, економіці, культурі та релігії. Загалом програмі телеканалу ZIK довелося змагатися із більше, ніж 800 журналістськими матеріалами, які взяли участь у конкурсі.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 09:55 :19