Новини » Львів 26 вересня, 2011, 16:29
Керівництво Львівської облради блокує звітування депутатів, – Дубневич

13 вересня депутат Львівської обласної ради Ярослав Дубневич надіслав голові обласної ради Олегу Панькевичу депутатське звернення з проханням винести на розгляд чергової сесії ради проекти рішень «Про проведення звітів депутатів Львівської обласної ради VI скликання за період 2010-2011 років».

Згідно з цим проектом рішення, депутати мали визначити спосіб і місце проведення звітів та поінформувати обласну раду про їх результати. Цей графік звітування депутатів Ярослав Дубневич пропонував закріпити відповідним рішенням Львівської обласної ради.

Про це ЗІКу повідомила прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

Проте сьогодні під час засідання президії Львівської обласної ради, керівництво облради відмовилось внести це питання в порядок денний сесії, яка відбудеться 18 жовтня. Коментуючи на засіданні президії свою позицію, Олег Панькевич пояснив небажання виносити на розгляд сесії питання про звітування депутатів нібито довгою бюрократичною процедурою, яку має пройти цей проект в стінах облради. Натомість Ярослав Дубневич вбачає в такій позиції керівництва обласної ради небажання депутатів звітувати перед виборцями за свою діяльність.

«Мені не зрозумілі такі кроки керівництва обласної ради. Адже усі депутати, в тому числі і ті, які керують сьогодні радою, в своїх передвиборчих обіцянках запевняли, що будуть працювати відкрито та прозоро. Натомість, коли таку можливість їм надано, починають втікати від свого прямого обов’язку – звітності перед виборцями. Якщо депутатам, які не підтримали мою пропозицію, є що сказати і є про що прозвітувати перед громадянами, які їх обирали, то вони мали б з радістю підтримати проект рішення про звіти депутатів. Натомість, такі кроки свідчать, швидше, про те, що вони уникають спілкування з виборцями», – наголосив Ярослав Дубневич.

Окрім цього, незважаючи на те, що з того часу, коли було надіслане звернення, пройшло вже більше як два тижні, до сьогодні ані текст звернення, ані проект рішення не опубліковані на офіційному сайті Львівської обласної ради.

«Незважаючи на численні звернення депутатів щодо систематичного висвітлення депутатських звернень, моє депутатське звернення з проханням опублікувати цей документ, єдиний інформаційний орган Львівської обласної ради – електронний сайт не містить жодної інформації про таке звернення. Якщо врахувати те, що мої ж звернення, які були написані пізніше (так само, як і звернення інших депутатів), таки опублікували на сайті, складається враження, що хтось свідомо затримує саме інформацію про звітність депутатів», – переконаний Ярослав Дубневич.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 16:54 :06