Новини » Львів 13 вересня, 2011, 16:04
Депутатів Львівської облради зобов’яжуть звітуватись перед виборцями

Депутат Львівської обласної ради Ярослав Дубневич пропонує сесією затвердити графік звітів депутатів облради за перший рік діяльності.

Про це ЗІКу повідомила прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

У зверненні, яке Ярослав Дубневич надіслав голові обласної ради Олегу Панькевичу, депутат просить організувати звітування депутатів обласної ради.

«Незабаром минає рік, відколи депутати Львівські обласної ради обрані на місцевих виборах 2010 року стали повноправними представниками інтересів територіальної громади Львівської області та виборців свого виборчого округу. Стаття 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» зобов’язує кожного депутата обласної ради не рідше разу на рік звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян», – наголошує у своєму зверненні депутат.

Окрім цього, депутат поцікавився у який спосіб звітують перед громадськістю чиновники місцевого самоврядування, котрі працюють в обласній раді.

«Відповідно до ст. 75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» посадові особи місцевого самоврядування є підзвітними, підконтрольними і відповідальними перед територіальними громадами. Вони повинні періодично, але не менш як два рази на рік, інформувати населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету, з інших питань місцевого значення.

Відповідно, депутат звернувся до голови Львівської облради з проханням винести на розгляд чергової сесії ради проекти рішень «Про проведення звітів депутатів Львівської обласної ради VI скликання за період 2010-2011 років». Згідно даного проекту рішення, депутати повинні самі визначити спосіб і місце проведення звітів та проінформувати обласну раду про їх результати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 00:09 :20