Новини » Львів 8 вересня, 2011, 11:43
Герман вибила з Садового обіцянку захистити руїни синагоги «Золота роза» у Львові

Сьогодні вранці Радник глави держави Ганна Герман розмовляла з міським головою Львова Андрієм Садовим з приводу захисту руїн синагоги «Золота роза» у Львові.

Про це ЗІКу повідомила 8 вересня її прес-служба.

«Він запевнив мене, що справа з будівництвом готелю для уболівальників «Євро-2012» поблизу руїн синагоги «Золота роза» призупинена. Переконана – світова громадськість не повинна втрачати пильності в цій справі. Це місце, про яке йдеться, дороге євреям всього світу. Це місце важливе для пам’яті сотень тисяч євреїв, замучених у Львові. На цьому місці навіть більшовики нічого не будували. Чи ж ми маємо бути більшими варварами, ніж вони?», – сказала Герман.

За її словами, її втішило запевнення Андрія Садового стосовно того, що справу з будовою призупинено. «Але боюся, що її може бути поновлено. Звертаюся до інвестора, якому місцеві власті продали це місце для забудови: прошу його відмовитися від цього бізнес-проекту. Нічого доброго з цих прибутків не буде. Це будуть найбільш ганебно зароблені гроші. Колись на місцях наших спалених церков і могил на прицерковних кладовищах більшовики будували клуби. І танцювали на кістках…Чи треба продовжувати цей логічний ряд? Це історичне місце у Львові треба зберегти», – заявила вона.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 22:54 :16