Новини » Суспільство 8 вересня, 2011, 9:49
150 українських артистів опинились без засобів існування під Берліном

Група українських артистів у складі 150 осіб, яка перебуває у Німеччині, залишилася без жодних засобів існування. Автобус групи конфіскувала німецька поліція, а з представниками українського посольства наразі немає жодного зв’язку.

Про це ЗІКу з Німеччини повідомив один із артистів.

«Групу українських артистів (в основному з Харкова і Львова) було запрошено на музичний фестиваль в Берлін-Дом у Берліні, де з 1 по 11 вересня повинна була виступати з твором Верді «Реквієм», – розповів він. – 6 вересня група виступила востаннє, після чого виконавчий директор повідомив про те, що приймаюча сторона оголосила банкрутство. З’ясувалося, що також не оплачено ані наше проживання, ані транспорт, абсолютно нічого. Один з наших автобусів заарештувала поліція. Ми, а це близько 150 осіб, залишилися без засобів до існування і можливості виїхати додому. Зараз ми перебуваємо за 70 км від Берліна, під Франкфуртом-на-Одері, в готелі «Рамада».

За словами артиста, керівництво готелю доклало максимум зусиль, щоби якось допомогти у вирішенні цієї ситуації.

«Вони зв’язалися з представниками Червоного Хреста, поліції та мерії Франкфурта-на-Одері. Нам надали деяку допомогу. А от від представників нашого посольства, цитую перекладача поліції, допомоги «нуль». Зв’язатися з ними жодними каналами неможливо. Виходить, що робота нашого посольства в Берліні – це відсутність будь-якої роботи. Така байдужість коштом платників податків завдає величезної шкоди», – повідомив артист.* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:47 :00