Новини » Політика 31 серпня, 2011, 10:07
Гонгадзе та його друзів перетворюють на ворогів України, – Томенко

Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко переконаний, на цьому етапі справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе нічим, окрім того, що екс-начальник департаменту зовнішньої розвідки МВС Олексій Пукач отримає вирок, а екс-президента Леоніда Кучму виправдають, не закінчиться.

Але найсумніше у цій справі, за словами Томенка, що заяви Пукача свідчать про те, що виникає нова версія цієї справи, за якою Георгій Гонгадзе, Олексій Подольський та Олена Притула готували національну зраду.

Про таке заступник Голови Верховної Ради заявив в ефірі 5 каналу, інформує ЗІКу прес-служба каналу.

«Ця справа нічим не завершиться в тому розумінні, що Пукач уже в тюрмі і очевидно, що якийсь вирок йому винесуть. На цьому історія закінчиться, я маю на увазі про якісь більш резонансні прізвища. Але як мінімум, колишній президент Кучма задіяний в цій системі координат, я думаю, що це ясно, що він буде виправданий і інші прізвища, які так само називають, вони не будуть в системі правових відносин. Інша справа, що виглядає таким чином, що ми може ще почуємо, що Гонгадзе дійсно був чоловіком, який щось погане хотів для України, а не боровся за демократію і свободу слова. За це мені найбільш сумно, тому що відкладання вироку для якихось політиків – це погано, але менше зло. Бо перетворення Георгія і його друзів в ворогів українського народу – це вже в голову не лізе», – заявив Томенко.

«Так виглядає, що до прізвища Олексія Подольського і Олени Притули може додатись ще прізвище когось з опозиції, кого треба посадити у тюрму – це нова версія», – наголосив віце-спікер.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 19:28 :27