Новини » Львів 29 серпня, 2011, 10:57
Ярослав Дубневич просить виділити кошти на ремонт дороги в Городку

Депутат Львівської обласної ради Ярослав Дубневич звернувся до керівництва Львівської області з проханням включити ділянку міжнародної траси «Львів-Шегині», яка проходить через м. Городок, до переліку доріг, що підлягають реконструкції до «Євро-2012».

Відповідне звернення депутат скерував голові Львівської облдержадміністрації М. Цимбалюку та голові Львівської обласної ради О. Панькевичу.

Про це ЗІКу повідомила прес-служба депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича.

У документі Ярослав Дубневич вказує, що службою автомобільних доріг у Львівській області проводяться роботи з ремонту міжнародної траси «Львів-Шегині» М11, включені до переліку заходів з підготовки до чемпіонату з футболу «Євро-2012». Однак, в проекті не передбачено ремонт ділянки траси через м. Городок.

Ця ділянка, як відзначено в депутатському зверненні, знаходиться в аварійному стані, тротуари зруйновані а на самій дорозі постійно трапляються ДТП.

Депутат наголосив, що Городок є однією з візитівок Львівської області: «чимало туристів, а також, у майбутньому потенційних учасників «Євро-2012» буде використовувати для своїх відвідин Львова саме центральну дорогу через місто Городок».

Враховуючи вищевказане, Ярослав Дубневич просить керівника ЛОДА доручити голові служби автомобільних доріг у Львівській області вжити вичерпних заходів щодо внесення змін до проекту ремонту міжнародної траси «Львів-Шегині» М11 в частині належного ремонту ділянки траси через м. Городок, в тому числі, і з облаштуванням тротуарів.

Також, депутат надіслав звернення голові Львівської обласної ради Олегу Панькевичу з проханням доручити постійній комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку розглянути на своєму засіданні дане питання та знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:07 :29