Новини » Львів 24 серпня, 2011, 15:04
Яворів на Львівщині провів театралізоване віче

Сьогодні, 24 серпня, у місті Яворові Львівської області святкування Дня незалежності України розпочалося вранці із святочних літургій за щасливе майбутнє держави та її народу в усіх храмах.

Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Відтак на чільній площі Ринок, біля пам’ятника Тарасові Шевченку розпочався молебень за участі десятьох священиків з місцевих церков та костелу, керівництв району, міста, командування військового з’єднання Сухопутних військ України, більше тисячі місцевих мешканців. І дорослі, і діти – у вишиванках. Про це з місця події передає власкор ЗІКу.

Серед почесних гостей – чотири делегації з Республіки Польщі, які прибули в Яворів з пишними кошиками квітів. А всього люди принесли, аби покласти до пам’ятників Тарасові Шевченку, Михайлові Вербицькому, Андрею Шептицькому, Жертвам політичних репресій, до меморіальної дошки та на могили загиблим учасникам національно-визвольних змагань близько сотні букетів у синьо-жовтих тонах.

Замість політичних промов – театралізоване віче, де народні актори виступають у ролях іменитих вихідців з Яворівщини – Йосифа Лозинського, Андрея Шептицького, Осипа Маковея та інших.

Зворушливий музично-пісенний супровід святкуванню надають військовий оркестр 24-ї окремої механізованої Залізної бригади Імені Данила Галицького, народні хори «Аколада», «Яворівщина».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 09:53 :34