Новини » Львів 23 серпня, 2011, 9:11
Ярослав Дубневич просить у голови ЛОДА кошти на добудову колектора в м. Мостиська

Депутат Львівської обласної ради Ярослав Дубневич скерував голові Львівської облдержадміністрації Михайлу Цимбалюку депутатське звернення, в якому просить вирішити питання фінансування добудови каналізаційного колектора в м. Мостиська.

«До мене, як до депутата Львівської обласної ради, звернулися мешканці м. Мостиська Львівської області з проханням посприяти виділенню коштів з обласного бюджету на добудову міського колектора по вулицях Вишневій та Рудниківській», – вказує Ярослав Дубневич.

Депутат обласної ради підкреслив, що за рахунок виділення додаткових 350 тис. грн даний об’єкт міг би бути введений в експлуатацію.

Такий крок, за словами Ярослава Дубневича, суттєво полегшив би побут мешканців вищезазначених вулиць а також покращив би санітарний та екологічний стан м. Мостиська.

В зверненні вказано, що Мостиська райдержадміністрація та районна рада визначили цей об’єкт як пріоритетний та просили включити його до резервного списку, який підлягатиме фінансуванню в разі отримання додаткової субвенції з державного бюджету у 2011 році.

Тому Ярослав Дубневич звернувся до голови ЛОДА з закликом підтримати включення об’єкту «Будівництво безнапірного каналізаційного колектора по вулицях Вишнева і Рудниківська в місті Мостиська» на суму 350 тис. грн до резервного списку, який підлягатиме фінансуванню в разі отримання додаткової субвенції з державного бюджету.

У разі відсутності додаткової субвенції з державного бюджету у 2011 році, депутат пропонує доручити головному управлінню економіки та головному управлінню фінансів обласної адміністрації включити об’єкт «Будівництво безнапірного каналізаційного колектора по вулицях Вишнева і Рудниківська в місті Мостиська» до переліку майбутньої програми соціально-економічного розвитку на 2012 рік або інших державних субвенцій у 2012 році.

Подаємо текст депутатського звернення у повному обсязі:

№ 67 від 29.07.2011 р

Голові Львівської обласної державної адміністрації п. М.Цимбалюку

Копія до відома: голові Мостиської районної адміністрації

п. Л.Збитковському

81300 вул.Грушевського 22 м. Мостиська

Копія до відома: Голові Мостиської районної ради п. І.Стецині

81300 вул.Грушевського 22 м. Мостиська

Копія до відома: міському голові м. Мостиська Львівської області

п. С.Сторожуку

81300 вул.Грушевського 6

м. Мостиська

Депутатське звернення

Про вирішення проблем

міста Мостиська Львівської області

До мене як до депутата Львівської обласної ради звернулися мешканці м. Мостиська Львівської області з проханням про наступне.

Для міста Мостиська особливо актуальною є проблема пов’язана з каналізацією по вулицях Вишнева і Рудниківська.

Свого часу Мостиська міська рада скеровувала власні кошти та отриману субвенцію з державного бюджету у загальному розмірі 1 351 тис. грн. на будівництво безнапірного каналізаційного колектора по вулицях Вишнева і Рудниківська в місті Мостиська Львівської області. Залишкова вартість робіт у цінах 2009 року складає 259 тис. грн. По суті, за рахунок 350 тис. грн.. даний об’єкт міг би бути введений в експлуатацію, що не тільки полегшило би побут мешканців вищезазначених вулиць, а й покращило санітарний та екологічний стан м. Мостиська.

Мені стало відомо, що на слуханнях з питань незавершеного будівництва, як проводилися Львівською обласною державною адміністрацією, Мостиська районна державна адміністрація та районна ради визначили даний об’єкт як пріоритетний та просили включити його до резервного списку, який підлягатиме фінансуванню в разі отримання додаткової субвенції з державного бюджету у 2011 році.

Враховуючи вищенаведене прошу Вас:

1. Підтримати включення об’єкту «Будівництво безнапірного каналізаційного колектора по вулицях Вишнева і Рудниківська в місті Мостиська» на суму визначеною індексованою ПКД (в межах 350 тис. грн..) до резервного списку, який підлягатиме фінансуванню в разі отримання додаткової субвенції з державного бюджету

2. У разі відсутності додаткової субвенції з державного бюджету у 2011 році доручити головному управлінню економіки та головному управлінню фінансів обласної адміністрації включити об’єкт «Будівництво безнапірного каналізаційного колектора по вулицях Вишнева і Рудниківська в місті Мостиська» на суму визначеною індексованою ПКД (в межах 350 тис. грн..) до переліку майбутньої прогарми соціально-економічного розвитку на 2012 рік або інших державних субвенцій у 2012 році.

3. Надати мені відповідь за результатами розгляду мого звернення у встановлений законодавством термін.

Відповідь на звернення прошу надіслати на адресу Львівської обласної ради (м. Львів, вул. Винниченка, 18, обласна рада, депутату Я.Дубневичу).

З повагою, ДУБНЕВИЧ Ярослав

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 15:53 :38