Новини » Політика 16 серпня, 2011, 20:52
Комітет опору диктатурі затвердив план дій у Львові на День незалежності

На черговому засіданні Комітету опору диктатурі затверджено план спільних заходів опозиційних сил під час святкування 20 річниці Незалежності. Зокрема, КОД звертається до всіх українців із закликом 23 серпня, в День Українського Державного прапора, та 24 серпня, в День Незалежності України, підняти національний стяг у себе на будинку, в подвір’ї, на балконі, а на одяг прикріпити синьо-жовту відзнаку.

Про це ЗІКу повідомили у Комітеті опору диктатурі.

Комітет опору диктатурі звернувся до усіх організацій КОДу в регіонах України із закриком підтримати цю ініціативу, – повідомив координатор львівського КОДу Андрій Мисик.

А головною подією 24 серпня стане проведення в столиці України та багатьох українських містах Маршів Незалежності. План заходів у Києві буде затверджений найближчими днями.

Тим часом узгоджено програму заходів КОДу у Львові:

13:00 – збір на площі Петрушевича, формування колон.

13:15 – початок автопробігу «Наші Герої» від музею Романа Шухевича (с. Білогорща) до пам’ятника Степанові Бандері та пам’ятника Тарасові Шевченку.

13:30 – Марш Незалежності з вул. Саксаганського, проспектом Тараса Шевченка та проспектом Свободи.

14:00 – Урочисте віче на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Окрім того, політичні партії та громадські організації, які увійшли до Комітету опору диктатурі, у святкові дні проводитимуть додаткові акції, – повідомив координатор Комітету опору диктатурі Андрій Мисик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 06:53 :55