Новини » Львів 15 серпня, 2011, 16:09
Дорога «Нижанковичі–Стрий» зустріне гостей «Євро» ямами?

Менше року залишилося до «Євро-2012», а велика частина доріг на Львівщині, якими добиратимуться іноземні вболівальники, просто вражають: яма на ямі.

Дорога Т-14-18 «Нижанковичі–Самбір–Дрогобич–Стрий» на ділянці с.Смільниця – м.Старий Самбір (КПП Кросцєнко-Смільниця), через яку завітають вболівальники «Євро-2012» та гості нашої держави з південної частини Польщі, Угорщини та Чехії, у жахливому стані.

Об’їжджаючи ями, водієві доводиться петляти зліва направо і навпаки, виїжджаючи в окремих випадках за асфальтове покриття. Такі «маневри» можуть призвести до дорожньо-транспортної пригоди, не кажучи вже й про те, що неякісна дорога нищить автомобілі. Глибина ям в деяких місцях сягає від 10 до 22 сантиметрів.

На шляху Старий Самбір – Хирів узбіччя зарослі травою, багато дорожніх знаків закріплені на дерев’яних опорах, місцями вони відсутні, зокрема, кілометрові позначки, сигнальні віхи. На поворотах зелені насадження закривають видимість дорожніх знаків.

Стан проїжджої частини став критичним та фактично непридатним до експлуатації. Такий стан речей мимоволі призводить до здійснення руху транспортними засобами по узбіччю, де у цей час можуть знаходитися пішоходи, або вимушеного виїзду водіїв на смугу зустрічного руху, що може призвести до дорожньо-транспортних пригод, у тому числі із тяжкими наслідками.

Проте дорожні організації не вживають заходів щодо відновлення відсутніх дорожніх знаків, решіток дощоприймачів та каналізаційних люків, не проводиться ремонт пошкодженого направляючого пішохідного огородження, ямковий ремонт. Дієвих заходів щодо ліквідації ямковості та колійності, яка утворилась на проїжджій частині доріг загального користування, Службою автомобільних доріг у Львівській області не вживається.

На ремонт автодоріг на Львівщині у 2011 році потрібно понад 1,6 млрд грн. На будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування на Львівщині у 2011 році заплановано 1,686 млрд грн.

Автомобільна дорога загального користування КПП «Смільниця» – Старий Самбір, протяжністю 30 км, знаходиться на обслуговуванні філії «Старосамбірський райавтодор». Власником доріг загального користування є Державна служба автомобільних доріг України та її організації на місцях – Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Старосамбірська райдержадмінстрація неодноразово зверталась у Державну службу автомобільних доріг України та у Службу автомобільних доріг у Львівській області про переведення вказаної дороги у категорію державних. Також є пропозиція внести дану дорогу у план проведення ремонтних робіт на 2011 рік, виділити відповідне фінансування та провести необхідний обсяг робіт згідно з розробленим кошторисом, а також перевести її у категорію державних.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 11:30 :08