Новини » Львів 11 серпня, 2011, 18:25
На Львівщині пожвавилося будівництво, але до докризового рівня ще далеко

Після тривалого спаду, зумовленого економічною кризою, цьогоріч будівельники Львівщини активізували свою діяльність: досягнуто приросту обсягів будівельної продукції, зросли обсяги введення в експлуатацію багатоквартирного житла. Водночас, до відновлення докризового рівня будівництва ще далеко.

Про це 11 серпня ЗІКу повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Підприємства Львівщини за перше півріччя 2011 року виконали будівельних робіт на 933,3 млн грн, що на 3,1% більше, ніж за відповідний період попереднього року. У середньому щомісяця обсяги будівництва у січні-червні поточного року були у 3,5 раза меншими за показник середньомісячного значення докризового (2007) року. Серед регіонів України за обсягами будівництва Львівщина посідає восьме місце, а за темпами зростання – 18.

Чисельність штатних працівників у будівництві становила 22,7 тис. осіб.

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника будівельних організацій Львівської області за січень-червень 2011 року склала 1670 грн або 78,6% від середнього її рівня в економіці.

Станом на 1 липня 2011 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати склала 9,1 млн грн, або сьому частину від суми боргу в економіці області. Кількість будівельників, які несвоєчасно або не у повному обсязі отримали заробітну плату, становила 1,7 тис. осіб, або 7,7% від кількості працівників у галузі. Середній розмір боргу на одного працівника склав 2,5 тис. грн, що на третину більше за рівень заробітної плати в галузі за червень.

Вперше за останні три роки зросли обсяги введення в експлуатацію багатоквартирного житла. У першому півріччі поточного року на Львівщині здано в експлуатацію 18 багатоквартирних житлових будинків загальною площею 65,9 тис. кв м, що на 11,9% більше, ніж за відповідний період 2010 року.

Частка Львівської області у загальнодержавному введенні житла становила 5,8%.

За обсягом введеного житла Львівщина посіла п’яте місце серед інших регіонів України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 05:49 :46