Новини » Відео 4 серпня, 2011, 14:22
Небезпечні кишкові бактерії виявили у м’ясних та рибних продуктах «Ашану», – ZIK

Як стало відомо репортерам програми новин «Огляд дня», в м’ясних та рибних продуктах, що виробляє гіпермаркет «Ашан», працівники Управління ветеринарної медицини у м. Львові виявили сальмонелу, стафілокок та кишкову паличку.

 Як повідомив Тарас Бурий, заступник начальника Управління ветеринарної медицини, збудників кишкових захворювань у цих продуктах знаходять з травня цього року – під час планових перевірок. Дивно, але замість того, щоб відреагувати належним чином на проблему, котра стосується тисячі відвідувачів гіпермаркету, його дирекція, не вживає жодних заходів для запобігання подальшому виявленню небезпечних бактерій.

Журналісти «Огляду дня» намагаються отримати коментар від керівництва гіпермаркету «Ашан» щодо цього інциденту, однак наразі відповіді на надісланий інформаційний запит немає. Зважаючи на резонансність справи, журналісти «Огляду дня» розпочали власне журналістське розслідування. Подробиці «м’ясної справи» дивіться сьогодні у програмі «Огляд дня» на телеканалі ZIK о 21:00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:36 :19