Новини » Відео 3 серпня, 2011, 10:48
Сонце викинуло у простір згусток плазми у вигляді янгола, – NASA

В об’єктиви камер супутника NASA під назвою Solar Dynamics Observatory потрапив потужний протуберанець. Сонце метнуло в навколишній простір згусток плазми у вигляді янгола.

Згусток плазми зігнувся петлею, розпався на декілька «ниток» і повернувся назад на світило.

За оцінками експертів, висота протуберанця перевищила 150 тисяч кілометрів.

Як повідомив астрофізик Алекс Янг з НАСА (NASA’s Goddard Space Flight Center in Greenbelt, Maryland), викид стався ще 12 липня 2011 року. Тривав кілька годин. І за формою дивним чином нагадував янгола, який махав крилами.

«Явище можна було б сприйняти як знамення. Однак нічого трагічного в глобальному масштабі тоді не відбулося. Сталося лише через 10 днів, коли норвезький псих вбив майже 100 людей. Але навряд чи доречно якимось чином пов’язувати ці події. Була б дуже велика натяжка», – додав Янг.

За його словами, розумніше за все вважати янгола, що вилетів із Сонця, оптичною ілюзією, передає ТСН.

«Але з іншого боку. Хто знає, які вони, янголи, насправді. І де живуть-водяться. Раптом є і ось такі – величезні. І будинок їхній – Сонце», – сказав Янг.

За підсумками науковців, шкоди Землі гігантський «янгольський» протуберанець не приніс. Оскільки майже вся плазма, яка вилетіла із світила, повернулася назад, притягнута жахливим магнітним полем і гравітацією.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 23:50 :24