live
Новини » Львів 965

Службове розслідування підпалу Держкомзему у Пустомитах проведе спецкомісія

Головним управлінням Держкомзему у Львівській області створено комісію з проведення інвентаризації, службового розслідування за фактом пожежі, яка виникла в ніч з 30 на 31 липня у приміщенні управління Держкомзему у Пустомитівському районі.

Про це 2 серпня ЗІКу повідомили в ГУ Держкомзему Львівщини.

Вже зранку 1 серпня фахівці Головного управління виїхали на місце для встановлення розміру обсягів шкоди спричиненої цією надзвичайною подією.

Як повідомив заступник начальника Головного управління Держкомзему у Львівській області Ростислав Тхір, на території Львівської області факт підпалу приміщення держустанови системи органів Держкомзему стався вперше.

«Ми створили комісію з фахівців Головного управління, яка вивчатиме, яку саме документацію було знищено, пошкоджено, яка залишилась неушкодженою. Лише за результатами роботи цієї комісії ми зможемо визначити ступінь нанесеної районному управлінню шкоди. У подальшому про етапи роботи комісії, результати перевірки, дату відновлення роботи управління Держкомзему у Пустомитівському районі ми постійно інформуватимемо громадськість, зокрема через засоби масової інформації», – сказав Тхір.

 

Loading...
Loading...
Loading...