Новини » Львів 1 серпня, 2011, 9:38
«Львівтеплоенерго» ремонтує ТЕЦ-1 і міняє теплові мережі

У Львові триває підготовка до нового опалювального сезону. Як розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго», левову частку робіт зосереджено на теплових мережа, яких на балансі підприємства 431 км, та найбільшому об’єкті теплопостачання – ТЕЦ-1.

Про це 1 серпня ЗІКу повідомила прес-служба Львівської міськради.

За словами заступника головного інженера з ремонту ЛМКП «Львівтеплоенерго» Михайла Мозоли, зараз тривають ремонтні роботи на теплових мережах у кожному районі міста. Зокрема виконують планові заміни відрізка теплотраси опалення від ІТП на вул. Дунайська, 6 до ІТП на вул. Раковського,10 (мережа від ЦТП, що на вул. Дністерській, 27а); відрізка теплотраси опалення та постачання гарячої води, з її рециркуляцією, від ТК-3 до житлового будинку, що на вул. Хоткевича, 16а (мережа від ЦТП-8 Сихівського РТМ, вул. Хоткевича, 14); трубопроводів відрізка теплотраси опалення між ТК-8 та ТК-10 в районі будинку №15, що на вул. Яцкова, (мережа від котельні на вул. Золота, 21) на трубопроводи, виготовлені з попередньо ізольованих труб; відрізків теплотрас постачання гарячої води з її рециркуляцією на вул. Медової Печери (мережа від котельні на вул. Таджицькій, 4а); відрізка теплотраси опалення та постачання гарячої води, з її рециркуляцією, від ТК – 3 до житлового будинку, що на вул. Антонича, 26, (мережа від ЦТП-18 Сихівського РТМ, вул. Трильовського, 33а) також на трубопроводи, виготовлені з попередньо ізольованих труб; відрізків теплотрас опалення від ЦТП на вул. Грінченка, 3 до ТК-7 і далі до житлових будинків, що на вул. Грінченка, 5 та на вул. Творчій, 12.

Також, позапланово виконують заміни магістральної теплотраси від ТЕЦ-1, Dy=400 мм, на вул. Сихівській та внутрішньоквартальної теплотраси від ТК-3 до житлового будинку на вул. Хоткевича, 60.

«Великий і важливий об’єм ремонтних робіт триває на ТЕЦ-1. Капітальний ремонт котлів ТЕЦ дозволить нам бути впевненими в надійності та стабільності подачі гарячої води нашим споживачам», – зазначив Мозола.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:58 :28