Новини » Регіони 876

На Волині торгівля ведеться в умовах антисанітарії, – міліція

Нещодавно під час чергового рейду-перевірки, проведено з метою попередження масових отруєнь у рамках профілактичної операції «Берег – 2011» працівники ветміліції спільно зі співробітниками Любомльського РВ УМВС України у Волинській області, районної санітарно-епідеміологічної станції та райдержадміністрації на ринку в місті Любомлі було виявлено порушення правил торгівлі оселедцем, крупами, овочами та консервованими товарами. Виявлено антисанітарію в місці продажу та зберігання продуктів харчування та відсутність необхідних супроводжуючих документів, які вказують на походження товару.

Про це ЗІКу повідомила Юлія Локотько у ВЗГ УМВС у Волинській області.

Овочі та крупи лежали на забруднених прилавках, а оселедець, наполовину заморожений, був у бруднющому холодильнику, куди встигли потрапити мухи. Також у продажу були виявлені консервовані товари, термін придатності яких уже давно минув.

Продавець Галина Н. коментувати антисанітарні умови та відсутність необхідних документів відмовилася. Правоохоронцями складено адміністративний протокол згідно зі ст. 107 (Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог) КУпАП і винесено постанову та припис про тимчасову заборону торгівлі до усунення виявлених недоліків.

Понад усе дивує те, що люди, котрі приходять на ринок, бачать, у яких умовах зберігаються товари, але все одно не бояться отруєння і купують їх собі та дітям. Подібні умови продажу товарів харчування неодноразово фіксували і на ринках Луцька. У Луцьку та Любомлі працівниками ветміліції перевірено 27 торгових місць, із них 3 магазини.

Обмежено з в обігу 199 кілограмів неякісної продукції. Притягнуто до адміністративної відповідальності 10 осіб. Всього за перше півріччя 2011 року працівниками відділу ветеринарної міліції УМВС України у Волинській області перевірено 97 торгових точок. Виявлено 86 порушень у сфері торгівлі та обмежено в обігу 1638 кілограмів неякісної і небезпечної продукції, сировини тваринного походження, на яку на момент перевірки були відсутні ветеринарні документи, що підтверджують походження, якість та безпеку товарів, і термін придатності якої не зазначено. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News