Новини » Події 8 липня, 2011, 17:56
В Інтернеті розгорнули широкий фронт війни з Ландиком

У соціальній мережі Facebook створена група «Боротьба з осатанілім мажорством. Випадок липень 2011 – побиття жінки» де громадські активісти обговорюють побиття депутатом луганської міськради Романом Ландиком дівчини в місцевому ресторані.

Учасники групи обговорюють способи покарання Романа Ландика, перспективи його арешту, способи поширення інформації про інцидент. Також оголошений збір коштів для допомоги постраждалій.

Багато користувачів групи висловлюють обурення тим фактом, що депутат міської ради досі не арештований.

Причину такої поведінки Ландика-молодшого багато хто бачить у вседозволеності і безкарності, а в коментарях пропонують досить радикальні методи впливу на депутата.

Громадськість дивується, чому депутат до цих пір знаходиться на волі.

Крім того, сьогодні вранці в районі старого центру Луганська з’явилися листівки із зображенням депутата від Партії Регіонів Романа Ландика.

А також розміщений текст такого змісту: «У ніч з 3 на 4 липня 2011 депутат Луганської міської ради Роман Ландик, син народного депутата Володимира Ландика жорстоко побив відвідувачку ресторану. Бив її в обличчя, знущався, поливав зі склянки коньяком. Зараз дівчина в лікарні. Його батько, мультимільйонер Ландик, дізнавшись про неподобства мажору, вигукнув: «Мій син святий!»

Відповідальність за випуск лист взяла на себе організація Профспілка «Гнів лівих мас».

Зараз палату Марії Коршунової, яку побив депутат Роман Ландик, охороняє міліція і бійці спецпідрозділу «Грифон», повідомляє «Lugansk. Медіа стиль».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 03:52 :19