Новини » Регіони 5 липня, 2011, 17:45
У тваринництві Волині чиновники знайшли лише один позитив

Начальник Головного управління агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко проаналізував роботу галузі тваринництва краю за січень-червень поточного року. За його словами, «єдиним позитивом тут є збільшення виробництва м’яса на 104%, у всьому іншому ефективність господарювання слабка, а показники треба покращувати».

Про це Горбенко розказав під час селекторної наради у волинського губернатора Бориса Клімчука, – повідомили ЗІКу у прес-службі ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк зазначив, що загалом в області аграрний сектор розвивається, однак він погоджується із Юрієм Горбенком, що проблемою залишається тваринництво. За І півріччя поточного року поголів’я ВРХ в області зменшено на 911 голів, а до відповідного періоду минулого року – на 1372.

Натомість значно краща ситуація із посівними. «У цьому році агрокультур посіяно набагато більше, ніж було торік, а, отже, можна сподіватись кращого врожаю», – повідомив він.

Ті райони, де статистика тваринництва найгірша, за доручення голови облдержадміністрації Бориса Клімчука особисто відвідають Віталій Карпюк та Юрій Горбенко, щоб проаналізувати ситуацію, а за потребою – провести семінари-навчання.

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв проаналізував рівень середньомісячної зарплати, її виплату та величину заборгованості області. «За оперативними даними станом на 1 липня 2011 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 10,8 млн грн, до початку року вона зменшилась на 2,8 млн грн. У структурі загального боргу майже 6,2 млн грн або 75,4% – це заборгованість на економічно активних підприємствах», – поінформував він.

Поруч із загальнообласним зменшенням боргів, зафіксовано їх ріст до початку року на підприємствах Луцька – на 1,4 млн грн та Нововолинська – на 301 тис грн.

Заборгованість на економічно неактивних підприємствах становить 2,3 млн грн, а підприємствах-банкрутах – 2,4 млн грн. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 13:33 :14