понеділок, 4 липня, 2011, 11:35 Львів
На «Fort.Missia-2011» Михайло Барбара презентував оновлений «Мертвий Півень»

З 1 по 3 липня у селі Поповичі Мостиського району проходив третій міжнародний мистецький фестиваль «Фортмісія – 2011». На ньому Михайло Барбара представив оновлений склад гурту «Мертвий Півень». Виконавши 5 прем’єрних пісень на слова Юрка Позаяка, на сцену вийшов «Мертвий Півень» «in original» і продовжив виступ, – повідомляє кореспондент ЗІКу.

Склад гурту «Мертвий Півень» збільшився на трьох музикантів. Його доповнили брати Дмитро (гітара) та Микола (бас-гітара) Сіома, та Назар Поливка (барабани). За словами Михайла Барбари, гурту не залишив жоден зі старих учасників. Після «Fort.Missia-2011» гурт виступить на фестивалі «Захід».

Загалом, як стверджує один з організаторів фестивалю Юрко Вовкогон, за чисельністю учасників цьогорічна, третя «Fort.Missia» перевершила попередні дві – тоді у різні дні захід відвідало до 15 тисяч осіб.

Цьогорічний фестиваль включав виступи понад 20 гуртів та ді-джеїв з України і Польщі, 14 літераторів, двох театрів. В рамках фестивалю відбувалося створення об’єктів лендарту та вперше було запроваджено традицію кіноклубу.

Мистецький фестиваль не має аналогів в Україні за масштабами. «Від всіх інших його відрізняє наявність наскрізної ідеї, – каже Юрко Вовкогон. – Мистецтво на руїнах війни. Ми живемо і мусимо творити, пам’ятаючи про відповідальність за життя власне, і за життя інших».

Проблеми для організаторів фестивалю склали погода та великий наплив людей у перший день. Саме погода не дала змоги показати все заплановане.

Проте вже на третій день організатори запросили всіх охочих на фестиваль «Фортмісія-2012» і запевнили, що в них є чим здивувати наступного року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 12:47 :26