Новини » Львів 30 червня, 2011, 15:51
У ЛОДА пояснили причину зростання тарифів на міжміські та приміські маршрути

З 1 липня на Львівщині зростуть тарифи на проїзд на приміських та міжміських автобусних маршрутах.

Про це 30 червня у коментарі ЗІКу повідомив начальник управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА Володимир Корпан.

За його словами, зростання тарифів пов’язане з подорожчанням експлуатаційних витрат автобусів. «Попереднє розпорядження було прийняте ще у 2009 році. За два роки подорожчали запчастини до автобусів, паливно-мастильні матеріали», – пояснив Корпан.

Він зазначив: нові ціни не є до кінця рентабельними, але дозволять підприємствам-перевізникам утриматися на плаву.

Корпан повідомив, що фактично нові тарифи діють в області з 20 червня 2011 року. Саме тоді було оприлюднене розпорядження голови Львівської ОДА з цього приводу.

«З 20 червня діють нові ціни. Але ми перевізників просили і роз’яснювали їм, що вони не повинні піднімати ціни відразу з 20 червня, а протягом тижня-двох розмістили у своїх транспортних засобах оголошення, щоб поінформувати людей», – розповів начальник управління. Тому, з його слів, уже з 1 липня на Львівщині нові тарифи вступлять у силу.

Вартість проїзду зросте на 39%.

«Попереднім розпорядженням на приміських маршрутах були ціни 18 коп. за 1 км, на міжміських маршрутах – 20 коп. Новим розпорядженням ціни на приміських і міжміських маршрутах становлять 25 коп. за 1 км або не менш як 1,5 грн за поїздку», – повідомив Копан.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 11:24 :24