Новини » Львів 25 червня, 2011, 15:27
Львів'янам борги за тепло до 2002 року, потрібно оплачувати в офіційних місцях розрахунку за комунальні послуги

ЛМКП «Львівтеплоенерго» наголошує: заборгованість за теплопостачання, яка виникла до 2002 року, потрібно оплачувати в офіційних місцях розрахунку за комунальні послуги.

Як розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго», у юридичний відділ підприємства звернулися мешканці Франківського району, розповідаючи, що до їхніх помешкань приходили двоє осіб, віком 35-40 років, які стверджували, що є представниками ЛМКП «Львівтеплоенерго», уповноваженими стягнути заборгованість за теплопостачання. Чоловіки пропонували мешканцям оплатити половину заборгованості, натомість другу половину – списати - повідомляє прес-служба ЛМР.

«Жодні представники від «Львівтеплоенерго» не ходять по квартирах і не пропонують списати половину заборгованості, якщо мешканці оплатять другу. Заборгованість мешканців перед ЛМКП «Львівтеплоенерго», повинна бути оплачена повністю. Для цього потрібно скористатися послугами будь-якої ощадної каси. Після чого надати квитанцію про оплату», – розповів Олег Іващук.

Нагадаємо, заборгованість фізичних осіб перед ЛМКП «Львівтеплоенерго», яка виникла до 2002 року сьогодні становить близько 18 млн. грн. Ця заборгованість підтверджена рішеннями судів і є обов’язковою до оплати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:39 :24