Новини » Регіони 24 червня, 2011, 10:30
Війт з Прикарпаття на оборудках із землею нажився на понад 2 млн грн

До Косівського районного суду Івано-Франківської області направлено кримінальну справу про обвинувачення службових осіб у вчиненні посадових злочинів.

Про це ЗІКу повідомили 24 червня у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Досудовим слідством встановлено, що сільський голова одного з сіл Косівського району Прикарпаття за попередньою змовою зі спеціалістами-землевпорядниками сільської ради, без розгляду на засіданнях сесій, незаконно виготовив, підписав, скріпив печаткою та видав низку завідомо фіктивних рішень сесії сільради про надання у власність громадянам земельних ділянок.

Одночасно один з посадовців Косівського відділення Івано-Франківської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» оформляв технічну документацію для виготовлення державних актів на право приватної власності на земельні ділянки, у які вносив неправдиві відомості.

Внаслідок злочинних дій вказаних осіб 12 громадян незаконно отримали у власність земельні ділянки загальною площею 4,23 га.

Встановлено понад 2 млн грн збитків. У ході досудового слідства, з метою забезпечення відшкодування збитків, накладено арешт на усі земельні ділянки, які внесено до реєстру обтяжень об’єктів нерухомого майна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:24 :22