Новини » Суспільство 24 червня, 2011, 11:39
Відзнаку Омеляна Ковча отримали Мойсей Фішбейн і УКУ

Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) вручив у Києві відзнаки імені священика концтабору Майданек блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Повідомляє Департамент інформації УГКЦ. Лауреатів відзнаки визначив комітет із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Відзнаками були нагороджені визначний український поет і перекладач, лауреат премії імені Василя Стуса, член Спілки письменників України Мойсей Фішбейн, керівник Міжнародної лікувально-виробничої майстерні при міжрайонному Радянському психоневрологічному диспансері у Києві Ніна Горностай, яка вже понад 36 років опікується психічно та неврологічно хворими людьми, вишукуючи можливості для їх праці, реабілітації та соціальної адаптації. Також відзнаку отримав Український католицький університет, який успадкував і продовжує наукову діяльність Богословської академії, яку започаткував у 1928-29 роках у Львові Митрополит Андрей (Шептицький). Нагороду прийняв ректор УКУ отець Борис Гудзяк.

Відзнакою було нагороджено заступника міністра внутрішніх справ та адміністрації Польщі Томаша Семоняка, який у своїй діяльності докладає багато зусиль до розвитку добросусідських взаємин між поляками та українцями.

Глава УГКЦ зазначив, що сьогоднішні лауреати є тими людьми, які в своїй місії будують нове майбутнє. «І той дух, який спонукав до дії Омеляна Ковча, спонукає до дії і нас будувати нове майбутнє», − наголосив Патріарх Святослав.

Почесним головою комітету є колишній Предстоятель УГКЦ владика Любомир (Гузар). Сам захід проходив під патронатом Глави УГКЦ Святослава (Шевчука).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 06:53 :36